Speedy Romano - o firmie

Wojtex – znamy przepis na Twój sukces

Na swoim koncie posiadamy wiele konceptów franczyzowych, od lat sprzedajemy sprawdzone pomysły na biznes oraz udowadniamy, jak znacząco można obniżyć koszty inwestycji. Obecnie w swoim portfolio jako największy operator marek franczyzowych w Polsce posiadamy siedem prężnie działających konceptów. Flagową marką firmy jest znana wszystkim sieć pizzerii Biesiadowo, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 r.

Połączenie polskiego folkloru z najpopularniejszą potrawą na świecie okazało się strzałem w dziesiątkę, a sieć w ciągu kilku lat rozrosła się w błyskawicznym tempie. Obecnie Biesiadowo liczy ponad 100 lokali.
Oprócz Biesiadowa, możemy pochwalić się siecią Western Chicken rodem z Dzikiego Zachodu, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz serwowanymi daniami z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce. Niski nakład finansowy, szybki zwrot z inwestycji oraz elastyczna oferta współpracy sprawiają, że Western Chicken jest jednym z najkorzystniejszych systemów franczyzowych dostępnych na rynku. Jesteśmy również właścicielem najmniejszych kawiarni w Polsce. Mini kawiarnie Coffeeloffee powstają już na 6 mkw. i specjalizują się głównie w sprzedaży kawy na wynos.

Oprócz lokali stacjonarnych w naszej ofercie znajdują się także koncepty inspirowane panującą na rynku modą typu street food. Najmłodszym mobilnym systemem franczyzowym jest sieć przyczep gastronomicznych Western Tortilla. Koncept oferuje sprzedaż tortilli z chrupiącym kurczakiem w różnych wariantach smakowych. W menu figurują tortille klasyczne i orientalne z nutą egzotycznych przypraw i ziół. Koncept WT występuje także w formie stacjonarnej. W 2015 r. do naszego portfolio dołączył koncept spoza branży gastronomicznej. Toy Planet czyli sieć sklepów oraz wysp handlowych z zabawkami dla dzieci.
Jako "Specjaliści od pizzy" postanowiliśmy wejść na polski rynek franczyzowy z kolejnym brandem "Speedy Romano". Obserwując rynek pracy zauważyliśmy spadek zatrudnień w gastronomii.Nie jest tak łatwo o pracownika jak sprzed laty. W odpowiedzi na zapotrzebowanie powstał koncept umożliwiający uruchomienie pizzerii z dwuosobowym zapleczem pracowniczym, niskim nakładem finansowym oraz niskimi warunkami metrażowymi. więcej na Własny biznes
Poza rynkiem franczyzowym zajmujemy się sprzedażą zamków do butów Zippedshoes. To innowacyjny suwak, który zamienia but sznurowany w zasuwany na ekspres. Nasza inwestycja w pomysł polskiego innowatora okazała się sukcesem. Naszą najnowszą naszą marką jest Zjemy.co – najnowsza aplikacja do zamawiania jedzenia on-line. W swojej bazie posiada już niemalże tysiąc restauracji.
Stań się częścią najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych.

Dołącz do nas już dziś!